Sık Sorulan Sorular

Araç kiralama yaş sınırı: Ekonomi sınıf araçlar için 21 yaş 2 yıllık ehliyet 1000 TL teminat bedeli, orta sınıf araçlar için 24 yaş 3 yıllık ehliyet 1500 TL teminat bedeli üst sınıf araçlar için 26 yaş 4 yıllık ehliyet 2500 TL, Premium araçlar için 27 yaş 5 yıllık ehliyet 4000 TL teminat bedeli alınmaktadır.
Provizyon (depozito), kiralamanın sona ermesinin akabinde; varsa ücretli karayolları ve köprü geçişleri, eksik yakıt, günlük km sınırı aşımı ve hasar bedelleri hesaplanarak kalan tutar iade edilir. Bu tutarlar yok ise provizyon ücretinin tamamı iadesi için misafirlerimizin kredi kartının bağlı olduğu bankaya iletilir. Provizyon iadesi, bankalar arası işlemlere bağlı olarak ve resmi tatiller göz önünde bulundurulmak şartıyla 7 ile 21 iş günü içerisinde misafirlerimizin kredi kartına yansıtılmaktadır.
Araç Kiralama Sözleşmesi'nin geçerli olabilmesi için yanınızda sürücü belgeniz, kimliğiniz ya da geçerli pasaportunuz ve en az provizyon bedeli kadar limiti olan sürücüye ait kredi kartınız bulunmalıdır. Ayrıca, ikamet adresiniz ve telefon bilgileriniz sözleşmenize kayıt edilecektir.
Araç teslim tutanağını imzalamadan önce; aracın kilometresini, yakıtını kontrol ediniz, varsa kusur ve hasarlarını yetkili arkadaşımızla birlikte tespit ederek tutanağa doğru geçirildiğinden emin olunuz. Ayrıca, kiraladığınız aracın güvenlik donanımı ve aksesuarları ile ilgili yetkili arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
Araç havuzundaki tüm araçlara teslimat öncesinde ve sonrasında Kleentech firması aracılığıyla Sağlık Bakanlığı onaylı bir ürün olan ‘Nano Gümüş İyon Bakteri Temizliği’ uygulayarak virüslere ve bakterilere karşı 6 aya kadar tam koruma sağlayan Gocars Araç Kiralama, ayrıca müşterilerine hijyen kiti, araç içi ücretsiz müşteri ikramları sunmaktadır. Uzmanların tavsiyeleri doğrultusunda, özellikle araçlarda en çok kirlenen noktalar konusunda hassasiyetle dezenfekte işlemleri gerçekleştirilmektedir. Araç Kiralama İçin Tıklayın.
Bizi Arayın
WhatsApp